ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16281019
nr 1628 1019
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:00:12
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr